trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 11:50 | |
Prosek | 11:52 | |
Střížkov | 11:54 | |
Ládví | 11:56 | |
Kobylisy | 11:58 | |
Nádraží Holešovice | 12:01 | |
Vltavská | 12:03 | |
Florenc - C | 12:05 | |
Hlavní nádraží | 12:07 | |
Muzeum - C | 12:08 | |
I. P. Pavlova | 12:10 | |
Vyšehrad | 12:12 | |
Pražského povstání | 12:13 | |
Pankrác | 12:15 | |
Budějovická | 12:16 | |
Kačerov | 12:18 | |
Roztyly | 12:20 | |
Chodov | 12:22 | |
Opatov | 12:24 | |
Háje | 12:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost