trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 17:45 | |
Prosek | 17:47 | |
Střížkov | 17:49 | |
Ládví | 17:51 | |
Kobylisy | 17:53 | |
Nádraží Holešovice | 17:56 | |
Vltavská | 17:58 | |
Florenc - C | 18:00 | |
Hlavní nádraží | 18:02 | |
Muzeum - C | 18:03 | |
I. P. Pavlova | 18:05 | |
Vyšehrad | 18:07 | |
Pražského povstání | 18:08 | |
Pankrác | 18:10 | |
Budějovická | 18:11 | |
Kačerov | 18:13 | |
Roztyly | 18:15 | |
Chodov | 18:17 | |
Opatov | 18:19 | |
Háje | 18:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost