trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 10:35 | |
Opatov | 10:36 | |
Chodov | 10:38 | |
Roztyly | 10:40 | |
Kačerov | 10:42 | |
Budějovická | 10:44 | |
Pankrác | 10:46 | |
Pražského povstání | 10:47 | |
Vyšehrad | 10:49 | |
I. P. Pavlova | 10:51 | |
Muzeum - C | 10:53 | |
Hlavní nádraží | 10:54 | |
Florenc - C | 10:56 | |
Vltavská | 10:58 | |
Nádraží Holešovice | 10:59 | |
Kobylisy | 11:02 | |
Ládví | 11:04 | |
Střížkov | 11:06 | |
Prosek | 11:08 | |
Letňany | 11:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost