trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 09:15 | |
Opatov | 09:16 | |
Chodov | 09:18 | |
Roztyly | 09:20 | |
Kačerov | 09:22 | |
Budějovická | 09:24 | |
Pankrác | 09:26 | |
Pražského povstání | 09:27 | |
Vyšehrad | 09:29 | |
I. P. Pavlova | 09:31 | |
Muzeum - C | 09:33 | |
Hlavní nádraží | 09:34 | |
Florenc - C | 09:36 | |
Vltavská | 09:38 | |
Nádraží Holešovice | 09:39 | |
Kobylisy | 09:42 | |
Ládví | 09:44 | |
Střížkov | 09:46 | |
Prosek | 09:48 | |
Letňany | 09:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost