trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kubánské náměstí | 10:02 | |
Slavia | 10:03 | |
Koh-i-noor | 10:05 | |
Bohemians | 10:07 | |
Nádraží Vršovice | 10:08 | |
Otakarova | 10:10 | |
Nuselské schody | 10:11 | |
Pod Karlovem | 10:12 | |
Bruselská | 10:14 | |
I. P. Pavlova | 10:15 | |
Štěpánská | 10:17 | |
Karlovo náměstí | 10:18 | |
Novoměstská radnice | 10:19 | |
Lazarská | 10:20 | |
Vodičkova | 10:21 | |
Václavské náměstí | 10:23 | |
Jindřišská | 10:24 | |
Masarykovo nádraží | 10:26 | |
Náměstí Republiky | 10:28 | |
Dlouhá třída | 10:29 | |
Strossmayerovo náměstí | 10:32 | |
Veletržní palác | 10:33 | |
Výstaviště Holešovice | 10:35 | |
Nádraží Holešovice | 10:37 | |
Ortenovo náměstí | 10:38 | |
Dělnická | 10:39 | |
Maniny | 10:41 | |
Libeňský most | 10:43 | |
Palmovka | 10:46 | |
Krejcárek | 10:49 | |
Ohrada | 10:51 | |
Vozovna Žižkov | 10:52 | |
Strážní | 10:54 | |
Chmelnice | 10:55 | |
Kněžská luka | 10:56 | |
Spojovací | 11:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost