trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kubánské náměstí | 12:47 | |
Slavia | 12:48 | |
Koh-i-noor | 12:50 | |
Bohemians | 12:52 | |
Nádraží Vršovice | 12:53 | |
Otakarova | 12:55 | |
Nuselské schody | 12:56 | |
Pod Karlovem | 12:57 | |
Bruselská | 12:59 | |
I. P. Pavlova | 13:00 | |
Štěpánská | 13:02 | |
Karlovo náměstí | 13:03 | |
Novoměstská radnice | 13:04 | |
Lazarská | 13:05 | |
Vodičkova | 13:06 | |
Václavské náměstí | 13:08 | |
Jindřišská | 13:09 | |
Masarykovo nádraží | 13:11 | |
Náměstí Republiky | 13:13 | |
Dlouhá třída | 13:14 | |
Strossmayerovo náměstí | 13:17 | |
Veletržní palác | 13:18 | |
Výstaviště Holešovice | 13:20 | |
Nádraží Holešovice | 13:22 | |
Ortenovo náměstí | 13:23 | |
Dělnická | 13:24 | |
Maniny | 13:26 | |
Libeňský most | 13:28 | |
Palmovka | 13:31 | |
Krejcárek | 13:34 | |
Ohrada | 13:36 | |
Vozovna Žižkov | 13:37 | |
Strážní | 13:39 | |
Chmelnice | 13:40 | |
Kněžská luka | 13:41 | |
Spojovací | 13:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost