trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Spojovací | 05:52 | |
Kněžská luka | 05:53 | |
Chmelnice | 05:54 | |
Strážní | 05:55 | |
Vozovna Žižkov | 05:56 | |
Ohrada | 05:57 | |
Krejcárek | 06:00 | |
Palmovka | 06:03 | |
Libeňský most | 06:04 | |
Maniny | 06:06 | |
U Průhonu | 06:08 | |
Ortenovo náměstí | 06:09 | |
Nádraží Holešovice | 06:11 | |
Výstaviště Holešovice | 06:13 | |
Veletržní palác | 06:14 | |
Strossmayerovo náměstí | 06:15 | |
Nábřeží Kapitána Jaroše | 06:17 | |
Dlouhá třída | 06:18 | |
Náměstí Republiky | 06:21 | |
Masarykovo nádraží | 06:22 | |
Jindřišská | 06:24 | |
Václavské náměstí | 06:26 | |
Vodičkova | 06:27 | |
Lazarská | 06:28 | |
Karlovo náměstí | 06:30 | |
Štěpánská | 06:32 | |
I. P. Pavlova | 06:34 | |
Bruselská | 06:35 | |
Pod Karlovem | 06:37 | |
Nuselské schody | 06:38 | |
Otakarova | 06:40 | |
Nádraží Vršovice | 06:41 | |
Bohemians | 06:43 | |
Koh-i-noor | 06:44 | |
Slavia | 06:46 | |
Kubánské náměstí | 07:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost