trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 21:00 | |
Prosek | 21:02 | |
Střížkov | 21:04 | |
Ládví | 21:06 | |
Kobylisy | 21:08 | |
Nádraží Holešovice | 21:11 | |
Vltavská | 21:13 | |
Florenc - C | 21:15 | |
Hlavní nádraží | 21:17 | |
Muzeum - C | 21:18 | |
I. P. Pavlova | 21:20 | |
Vyšehrad | 21:22 | |
Pražského povstání | 21:23 | |
Pankrác | 21:25 | |
Budějovická | 21:26 | |
Kačerov | 21:28 | |
Roztyly | 21:30 | |
Chodov | 21:32 | |
Opatov | 21:34 | |
Háje | 21:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost