trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kubánské náměstí | 09:47 | |
Slavia | 09:48 | |
Koh-i-noor | 09:50 | |
Bohemians | 09:52 | |
Nádraží Vršovice | 09:53 | |
Otakarova | 09:55 | |
Nuselské schody | 09:56 | |
Pod Karlovem | 09:57 | |
Bruselská | 09:59 | |
I. P. Pavlova | 10:00 | |
Štěpánská | 10:02 | |
Karlovo náměstí | 10:03 | |
Novoměstská radnice | 10:04 | |
Lazarská | 10:05 | |
Vodičkova | 10:06 | |
Václavské náměstí | 10:08 | |
Jindřišská | 10:09 | |
Masarykovo nádraží | 10:11 | |
Náměstí Republiky | 10:13 | |
Dlouhá třída | 10:14 | |
Strossmayerovo náměstí | 10:17 | |
Veletržní palác | 10:18 | |
Výstaviště Holešovice | 10:20 | |
Nádraží Holešovice | 10:22 | |
Ortenovo náměstí | 10:23 | |
Dělnická | 10:24 | |
Maniny | 10:26 | |
Libeňský most | 10:28 | |
Palmovka | 10:31 | |
Krejcárek | 10:34 | |
Ohrada | 10:36 | |
Vozovna Žižkov | 10:37 | |
Strážní | 10:39 | |
Chmelnice | 10:40 | |
Kněžská luka | 10:41 | |
Spojovací | 10:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost