trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kubánské náměstí | 11:47 | |
Slavia | 11:48 | |
Koh-i-noor | 11:50 | |
Bohemians | 11:52 | |
Nádraží Vršovice | 11:53 | |
Otakarova | 11:55 | |
Nuselské schody | 11:56 | |
Pod Karlovem | 11:57 | |
Bruselská | 11:59 | |
I. P. Pavlova | 12:00 | |
Štěpánská | 12:02 | |
Karlovo náměstí | 12:03 | |
Novoměstská radnice | 12:04 | |
Lazarská | 12:05 | |
Vodičkova | 12:06 | |
Václavské náměstí | 12:08 | |
Jindřišská | 12:09 | |
Masarykovo nádraží | 12:11 | |
Náměstí Republiky | 12:13 | |
Dlouhá třída | 12:14 | |
Strossmayerovo náměstí | 12:17 | |
Veletržní palác | 12:18 | |
Výstaviště Holešovice | 12:20 | |
Nádraží Holešovice | 12:22 | |
Ortenovo náměstí | 12:23 | |
Dělnická | 12:24 | |
Maniny | 12:26 | |
Libeňský most | 12:28 | |
Palmovka | 12:31 | |
Krejcárek | 12:34 | |
Ohrada | 12:36 | |
Vozovna Žižkov | 12:37 | |
Strážní | 12:39 | |
Chmelnice | 12:40 | |
Kněžská luka | 12:41 | |
Spojovací | 12:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost