trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 17:35 | |
Opatov | 17:36 | |
Chodov | 17:38 | |
Roztyly | 17:40 | |
Kačerov | 17:42 | |
Budějovická | 17:44 | |
Pankrác | 17:46 | |
Pražského povstání | 17:47 | |
Vyšehrad | 17:49 | |
I. P. Pavlova | 17:51 | |
Muzeum - C | 17:53 | |
Hlavní nádraží | 17:54 | |
Florenc - C | 17:56 | |
Vltavská | 17:58 | |
Nádraží Holešovice | 17:59 | |
Kobylisy | 18:02 | |
Ládví | 18:04 | |
Střížkov | 18:06 | |
Prosek | 18:08 | |
Letňany | 18:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost