trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 15:35 | |
Prosek | 15:37 | |
Střížkov | 15:39 | |
Ládví | 15:41 | |
Kobylisy | 15:43 | |
Nádraží Holešovice | 15:46 | |
Vltavská | 15:48 | |
Florenc - C | 15:50 | |
Hlavní nádraží | 15:52 | |
Muzeum - C | 15:53 | |
I. P. Pavlova | 15:55 | |
Vyšehrad | 15:57 | |
Pražského povstání | 15:58 | |
Pankrác | 16:00 | |
Budějovická | 16:01 | |
Kačerov | 16:03 | |
Roztyly | 16:05 | |
Chodov | 16:07 | |
Opatov | 16:09 | |
Háje | 16:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost