trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 15:25 | |
Poliklinika Barrandov | 15:26 | |
Chaplinovo náměstí | 15:27 | |
K Barrandovu | 15:28 | |
Geologická | 15:29 | |
Hlubočepy | 15:32 | |
Zlíchov | 15:34 | |
Lihovar | 15:36 | |
ČSAD Smíchov | 15:37 | |
Smíchovské nádraží | 15:40 | |
Plzeňka | 15:41 | |
Na Knížecí | 15:42 | |
Anděl | 15:45 | |
Zborovská | 15:46 | |
Jiráskovo náměstí | 15:48 | |
Myslíkova | 15:50 | |
Lazarská | 15:51 | |
Vodičkova | 15:52 | |
Václavské náměstí | 15:54 | |
Jindřišská | 15:55 | |
Hlavní nádraží | 15:57 | |
Husinecká | 15:59 | |
Lipanská | 16:01 | |
Olšanské náměstí | 16:02 | |
Flora | 16:05 | |
Olšanské hřbitovy | 16:06 | |
Želivského | 16:07 | |
Želivského | 16:08 | |
Vinohradské hřbitovy | 16:09 | |
Krematorium Strašnice | 16:10 | |
Vozovna Strašnice | 16:11 | |
Vinice | 16:12 | |
Solidarita | 16:13 | |
Zborov - Strašnické divadlo | 16:14 | |
Nové Strašnice | 16:15 | |
Černokostelecká | 16:16 | |
Depo Hostivař | 16:17 | |
Malešická továrna | 16:18 | |
Na Homoli | 16:19 | |
Ústřední dílny DP | 16:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost