trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 10:35 | |
Prosek | 10:37 | |
Střížkov | 10:39 | |
Ládví | 10:41 | |
Kobylisy | 10:43 | |
Nádraží Holešovice | 10:46 | |
Vltavská | 10:48 | |
Florenc - C | 10:50 | |
Hlavní nádraží | 10:52 | |
Muzeum - C | 10:53 | |
I. P. Pavlova | 10:55 | |
Vyšehrad | 10:57 | |
Pražského povstání | 10:58 | |
Pankrác | 11:00 | |
Budějovická | 11:01 | |
Kačerov | 11:03 | |
Roztyly | 11:05 | |
Chodov | 11:07 | |
Opatov | 11:09 | |
Háje | 11:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost