trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 22:06 | |
Poliklinika Barrandov | 22:07 | |
Chaplinovo náměstí | 22:08 | |
K Barrandovu | 22:09 | |
Geologická | 22:10 | |
Hlubočepy | 22:13 | |
Zlíchov | 22:15 | |
Lihovar | 22:17 | |
ČSAD Smíchov | 22:18 | |
Smíchovské nádraží | 22:21 | |
Plzeňka | 22:22 | |
Na Knížecí | 22:23 | |
Anděl | 22:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost