trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 05:44 | |
Opatov | 05:46 | |
Chodov | 05:48 | |
Roztyly | 05:50 | |
Kačerov | 05:52 | |
Budějovická | 05:53 | |
Pankrác | 05:55 | |
Pražského povstání | 05:56 | |
Vyšehrad | 05:58 | |
I. P. Pavlova | 06:00 | |
Muzeum - C | 06:02 | |
Hlavní nádraží | 06:03 | |
Florenc - C | 06:05 | |
Vltavská | 06:07 | |
Nádraží Holešovice | 06:09 | |
Kobylisy | 06:11 | |
Ládví | 06:14 | |
Střížkov | 06:16 | |
Prosek | 06:17 | |
Letňany | 06:20 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost