trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Braník | 18:30 | |
Pobřežní cesta | 18:31 | |
Přístaviště | 18:32 | |
Dvorce | 18:34 | |
Kublov | 18:36 | |
Podolská vodárna | 18:38 | |
Výtoň | 18:40 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 18:41 | |
Palackého náměstí | 18:42 | |
Karlovo náměstí | 18:44 | |
Novoměstská radnice | 18:45 | |
Lazarská | 18:46 | |
Vodičkova | 18:47 | |
Václavské náměstí | 18:49 | |
Jindřišská | 18:50 | |
Masarykovo nádraží | 18:52 | |
Bílá labuť | 18:54 | |
Florenc | 18:55 | |
Karlínské náměstí | 18:56 | |
Křižíkova | 18:57 | |
Urxova | 18:58 | |
Invalidovna | 19:00 | |
Palmovka | 19:03 | |
Libeňský zámek | 19:04 | |
U Kříže | 19:05 | |
Vosmíkových | 19:06 | |
Bulovka | 19:08 | |
Vychovatelna | 19:10 | |
Okrouhlická | 19:11 | |
Ke Stírce | 19:12 | |
Kobylisy | 19:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost