trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 19:40 | |
Prosek | 19:42 | |
Střížkov | 19:44 | |
Ládví | 19:46 | |
Kobylisy | 19:48 | |
Nádraží Holešovice | 19:51 | |
Vltavská | 19:53 | |
Florenc - C | 19:55 | |
Hlavní nádraží | 19:57 | |
Muzeum - C | 19:58 | |
I. P. Pavlova | 20:00 | |
Vyšehrad | 20:02 | |
Pražského povstání | 20:03 | |
Pankrác | 20:05 | |
Budějovická | 20:06 | |
Kačerov | 20:08 | |
Roztyly | 20:10 | |
Chodov | 20:12 | |
Opatov | 20:14 | |
Háje | 20:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost