trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Braník | 13:45 | |
Pobřežní cesta | 13:46 | |
Přístaviště | 13:47 | |
Dvorce | 13:49 | |
Kublov | 13:51 | |
Podolská vodárna | 13:53 | |
Výtoň | 13:55 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 13:56 | |
Palackého náměstí | 13:57 | |
Karlovo náměstí | 13:59 | |
Novoměstská radnice | 14:00 | |
Lazarská | 14:01 | |
Vodičkova | 14:02 | |
Václavské náměstí | 14:04 | |
Jindřišská | 14:05 | |
Masarykovo nádraží | 14:07 | |
Bílá labuť | 14:09 | |
Florenc | 14:10 | |
Karlínské náměstí | 14:11 | |
Křižíkova | 14:12 | |
Urxova | 14:13 | |
Invalidovna | 14:15 | |
Palmovka | 14:18 | |
Libeňský zámek | 14:19 | |
U Kříže | 14:20 | |
Vosmíkových | 14:21 | |
Bulovka | 14:23 | |
Vychovatelna | 14:25 | |
Okrouhlická | 14:26 | |
Ke Stírce | 14:27 | |
Kobylisy | 14:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost