trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 12:15 | |
Opatov | 12:16 | |
Chodov | 12:18 | |
Roztyly | 12:20 | |
Kačerov | 12:22 | |
Budějovická | 12:24 | |
Pankrác | 12:26 | |
Pražského povstání | 12:27 | |
Vyšehrad | 12:29 | |
I. P. Pavlova | 12:31 | |
Muzeum - C | 12:33 | |
Hlavní nádraží | 12:34 | |
Florenc - C | 12:36 | |
Vltavská | 12:38 | |
Nádraží Holešovice | 12:39 | |
Kobylisy | 12:42 | |
Ládví | 12:44 | |
Střížkov | 12:46 | |
Prosek | 12:48 | |
Letňany | 12:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost