trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 18:35 | |
Prosek | 18:37 | |
Střížkov | 18:39 | |
Ládví | 18:41 | |
Kobylisy | 18:43 | |
Nádraží Holešovice | 18:46 | |
Vltavská | 18:48 | |
Florenc - C | 18:50 | |
Hlavní nádraží | 18:52 | |
Muzeum - C | 18:53 | |
I. P. Pavlova | 18:55 | |
Vyšehrad | 18:57 | |
Pražského povstání | 18:58 | |
Pankrác | 19:00 | |
Budějovická | 19:01 | |
Kačerov | 19:03 | |
Roztyly | 19:05 | |
Chodov | 19:07 | |
Opatov | 19:09 | |
Háje | 19:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost