trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 14:45 | |
Prosek | 14:47 | |
Střížkov | 14:49 | |
Ládví | 14:51 | |
Kobylisy | 14:53 | |
Nádraží Holešovice | 14:56 | |
Vltavská | 14:58 | |
Florenc - C | 15:00 | |
Hlavní nádraží | 15:02 | |
Muzeum - C | 15:03 | |
I. P. Pavlova | 15:05 | |
Vyšehrad | 15:07 | |
Pražského povstání | 15:08 | |
Pankrác | 15:10 | |
Budějovická | 15:11 | |
Kačerov | 15:13 | |
Roztyly | 15:15 | |
Chodov | 15:17 | |
Opatov | 15:19 | |
Háje | 15:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost