trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Karlovo náměstí | 20:40 | |
Moráň | 20:41 | |
Palackého náměstí | 20:42 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 20:43 | |
Výtoň | 20:44 | |
Podolská vodárna | 20:48 | |
Kublov | 20:49 | |
Dvorce | 20:50 | |
Přístaviště | 20:52 | |
Pobřežní cesta | 20:53 | |
Nádraží Braník | 21:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost