trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Petřiny | 17:18 | |
Petřiny | 17:19 | |
Větrník | 17:20 | |
Vojenská nemocnice | 17:21 | |
Baterie | 17:23 | |
Ořechovka | 17:24 | |
Sibeliova | 17:25 | |
Vozovna Střešovice | 17:26 | |
Prašný most | 17:28 | |
Hradčanská | 17:30 | |
Chotkovy sady | 17:32 | |
Malostranská | 17:35 | |
Staroměstská | 17:36 | |
Karlovy lázně | 17:37 | |
Národní divadlo | 17:40 | |
Národní třída | 17:42 | |
Karlovo náměstí | 17:44 | |
Moráň | 17:45 | |
Palackého náměstí | 17:46 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 17:47 | |
Výtoň | 17:48 | |
Podolská vodárna | 17:52 | |
Kublov | 17:53 | |
Dvorce | 17:54 | |
Přístaviště | 17:56 | |
Pobřežní cesta | 17:57 | |
Nádraží Braník | 18:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost