trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Holešovice | 04:35 | |
Vltavská | 04:37 | |
Florenc - C | 04:39 | |
Hlavní nádraží | 04:41 | |
Muzeum - C | 04:42 | |
I. P. Pavlova | 04:44 | |
Vyšehrad | 04:46 | |
Pražského povstání | 04:47 | |
Pankrác | 04:49 | |
Budějovická | 04:50 | |
Kačerov | 04:52 | |
Roztyly | 04:54 | |
Chodov | 04:56 | |
Opatov | 04:58 | |
Háje | 05:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost