trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 15:50 | |
Opatov | 15:51 | |
Chodov | 15:53 | |
Roztyly | 15:55 | |
Kačerov | 15:57 | |
Budějovická | 15:59 | |
Pankrác | 16:01 | |
Pražského povstání | 16:02 | |
Vyšehrad | 16:04 | |
I. P. Pavlova | 16:06 | |
Muzeum - C | 16:08 | |
Hlavní nádraží | 16:09 | |
Florenc - C | 16:11 | |
Vltavská | 16:13 | |
Nádraží Holešovice | 16:14 | |
Kobylisy | 16:17 | |
Ládví | 16:19 | |
Střížkov | 16:21 | |
Prosek | 16:23 | |
Letňany | 16:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost