trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 10:20 | |
Prosek | 10:22 | |
Střížkov | 10:24 | |
Ládví | 10:26 | |
Kobylisy | 10:28 | |
Nádraží Holešovice | 10:31 | |
Vltavská | 10:33 | |
Florenc - C | 10:35 | |
Hlavní nádraží | 10:37 | |
Muzeum - C | 10:38 | |
I. P. Pavlova | 10:40 | |
Vyšehrad | 10:42 | |
Pražského povstání | 10:43 | |
Pankrác | 10:45 | |
Budějovická | 10:46 | |
Kačerov | 10:48 | |
Roztyly | 10:50 | |
Chodov | 10:52 | |
Opatov | 10:54 | |
Háje | 10:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost