trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 21:45 | |
Prosek | 21:47 | |
Střížkov | 21:49 | |
Ládví | 21:51 | |
Kobylisy | 21:53 | |
Nádraží Holešovice | 21:56 | |
Vltavská | 21:58 | |
Florenc - C | 22:00 | |
Hlavní nádraží | 22:02 | |
Muzeum - C | 22:03 | |
I. P. Pavlova | 22:05 | |
Vyšehrad | 22:07 | |
Pražského povstání | 22:08 | |
Pankrác | 22:10 | |
Budějovická | 22:11 | |
Kačerov | 22:13 | |
Roztyly | 22:15 | |
Chodov | 22:17 | |
Opatov | 22:19 | |
Háje | 22:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost