trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Podbaba | 17:05 | |
Zelená | 17:06 | |
Lotyšská | 17:07 | |
Vítězné náměstí | 17:08 | |
Hradčanská | 17:11 | |
Sparta | 17:13 | |
Letenské náměstí | 17:15 | |
Kamenická | 17:16 | |
Strossmayerovo náměstí | 17:17 | |
Nábřeží Kapitána Jaroše | 17:19 | |
Dlouhá třída | 17:20 | |
Náměstí Republiky | 17:23 | |
Masarykovo nádraží | 17:24 | |
Hlavní nádraží | 17:26 | |
Husinecká | 17:28 | |
Lipanská | 17:30 | |
Olšanské náměstí | 17:31 | |
Olšanská | 17:33 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 17:34 | |
Mezi Hřbitovy | 17:35 | |
Želivského | 17:37 | |
Vinohradské hřbitovy | 17:38 | |
Krematorium Strašnice | 17:39 | |
Vozovna Strašnice | 17:40 | |
Nad Primaskou | 17:42 | |
Strašnická | 17:43 | |
Na Hroudě | 17:45 | |
Nádraží Strašnice | 17:46 | |
Radošovická | 17:47 | |
Dubečská | 17:48 | |
Na Padesátém | 17:49 | |
Zahradní Město | 17:50 | |
Sídliště Zahradní Město | 17:51 | |
Obchodní centrum Hostivař | 17:52 | |
Na Groši | 17:53 | |
Hostivařská | 17:54 | |
Nádraží Hostivař | 18:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost