trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Hostivař | 08:39 | |
Hostivařská | 08:40 | |
Na Groši | 08:41 | |
Obchodní centrum Hostivař | 08:42 | |
Sídliště Zahradní Město | 08:43 | |
Zahradní Město | 08:44 | |
Na Padesátém | 08:45 | |
Dubečská | 08:46 | |
Radošovická | 08:48 | |
Nádraží Strašnice | 08:49 | |
Na Hroudě | 08:50 | |
Strašnická | 08:52 | |
Vozovna Strašnice | 08:53 | |
Vozovna Strašnice | 08:54 | |
Krematorium Strašnice | 08:55 | |
Vinohradské hřbitovy | 08:56 | |
Želivského | 08:57 | |
Mezi Hřbitovy | 08:59 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 09:01 | |
Olšanská | 09:02 | |
Olšanské náměstí | 09:03 | |
Lipanská | 09:04 | |
Husinecká | 09:06 | |
Hlavní nádraží | 09:08 | |
Masarykovo nádraží | 09:10 | |
Náměstí Republiky | 09:12 | |
Dlouhá třída | 09:13 | |
Strossmayerovo náměstí | 09:16 | |
Kamenická | 09:17 | |
Letenské náměstí | 09:18 | |
Korunovační | 09:19 | |
Sparta | 09:20 | |
Hradčanská | 09:22 | |
Vítězné náměstí | 09:25 | |
Lotyšská | 09:27 | |
Zelená | 09:29 | |
Nádraží Podbaba | 09:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost