trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Podbaba | 13:50 | |
Zelená | 13:51 | |
Lotyšská | 13:52 | |
Vítězné náměstí | 13:53 | |
Hradčanská | 13:56 | |
Sparta | 13:58 | |
Letenské náměstí | 14:00 | |
Kamenická | 14:01 | |
Strossmayerovo náměstí | 14:02 | |
Nábřeží Kapitána Jaroše | 14:04 | |
Dlouhá třída | 14:05 | |
Náměstí Republiky | 14:08 | |
Masarykovo nádraží | 14:09 | |
Hlavní nádraží | 14:11 | |
Husinecká | 14:13 | |
Lipanská | 14:15 | |
Olšanské náměstí | 14:16 | |
Olšanská | 14:18 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 14:19 | |
Mezi Hřbitovy | 14:20 | |
Želivského | 14:22 | |
Vinohradské hřbitovy | 14:23 | |
Krematorium Strašnice | 14:24 | |
Vozovna Strašnice | 14:25 | |
Nad Primaskou | 14:27 | |
Strašnická | 14:28 | |
Na Hroudě | 14:30 | |
Nádraží Strašnice | 14:31 | |
Radošovická | 14:32 | |
Dubečská | 14:33 | |
Na Padesátém | 14:34 | |
Zahradní Město | 14:35 | |
Sídliště Zahradní Město | 14:36 | |
Obchodní centrum Hostivař | 14:37 | |
Na Groši | 14:38 | |
Hostivařská | 14:39 | |
Nádraží Hostivař | 15:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost