trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Podbaba | 08:50 | |
Zelená | 08:51 | |
Lotyšská | 08:52 | |
Vítězné náměstí | 08:53 | |
Hradčanská | 08:56 | |
Sparta | 08:58 | |
Letenské náměstí | 09:00 | |
Kamenická | 09:01 | |
Strossmayerovo náměstí | 09:02 | |
Nábřeží Kapitána Jaroše | 09:04 | |
Dlouhá třída | 09:05 | |
Náměstí Republiky | 09:08 | |
Masarykovo nádraží | 09:09 | |
Hlavní nádraží | 09:11 | |
Husinecká | 09:13 | |
Lipanská | 09:15 | |
Olšanské náměstí | 09:16 | |
Olšanská | 09:18 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 09:19 | |
Mezi Hřbitovy | 09:20 | |
Želivského | 09:22 | |
Vinohradské hřbitovy | 09:23 | |
Krematorium Strašnice | 09:24 | |
Vozovna Strašnice | 09:25 | |
Nad Primaskou | 09:27 | |
Strašnická | 09:28 | |
Na Hroudě | 09:30 | |
Nádraží Strašnice | 09:31 | |
Radošovická | 09:32 | |
Dubečská | 09:33 | |
Na Padesátém | 09:34 | |
Zahradní Město | 09:35 | |
Sídliště Zahradní Město | 09:36 | |
Obchodní centrum Hostivař | 09:37 | |
Na Groši | 09:38 | |
Hostivařská | 09:39 | |
Nádraží Hostivař | 10:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost