trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Podbaba | 13:20 | |
Zelená | 13:21 | |
Lotyšská | 13:22 | |
Vítězné náměstí | 13:23 | |
Hradčanská | 13:26 | |
Sparta | 13:28 | |
Letenské náměstí | 13:30 | |
Kamenická | 13:31 | |
Strossmayerovo náměstí | 13:32 | |
Nábřeží Kapitána Jaroše | 13:34 | |
Dlouhá třída | 13:35 | |
Náměstí Republiky | 13:38 | |
Masarykovo nádraží | 13:39 | |
Hlavní nádraží | 13:41 | |
Husinecká | 13:43 | |
Lipanská | 13:45 | |
Olšanské náměstí | 13:46 | |
Olšanská | 13:48 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 13:49 | |
Mezi Hřbitovy | 13:50 | |
Želivského | 13:52 | |
Vinohradské hřbitovy | 13:53 | |
Krematorium Strašnice | 13:54 | |
Vozovna Strašnice | 13:55 | |
Nad Primaskou | 13:57 | |
Strašnická | 13:58 | |
Na Hroudě | 14:00 | |
Nádraží Strašnice | 14:01 | |
Radošovická | 14:02 | |
Dubečská | 14:03 | |
Na Padesátém | 14:04 | |
Zahradní Město | 14:05 | |
Sídliště Zahradní Město | 14:06 | |
Obchodní centrum Hostivař | 14:07 | |
Na Groši | 14:08 | |
Hostivařská | 14:09 | |
Nádraží Hostivař | 14:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost