trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 23:44 | |
Opatov | 23:46 | |
Chodov | 23:48 | |
Roztyly | 23:50 | |
Kačerov | 23:52 | |
Budějovická | 23:53 | |
Pankrác | 23:55 | |
Pražského povstání | 23:56 | |
Vyšehrad | 23:58 | |
I. P. Pavlova | 24:00 | |
Muzeum - C | 24:02 | |
Hlavní nádraží | 24:03 | |
Florenc - C | 24:05 | |
Vltavská | 24:07 | |
Nádraží Holešovice | 24:09 | |
Kobylisy | 24:11 | |
Ládví | 24:14 | |
Střížkov | 24:16 | |
Prosek | 24:17 | |
Letňany | 24:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost