trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Hostivař | 14:39 | |
Hostivařská | 14:40 | |
Na Groši | 14:41 | |
Obchodní centrum Hostivař | 14:42 | |
Sídliště Zahradní Město | 14:43 | |
Zahradní Město | 14:44 | |
Na Padesátém | 14:45 | |
Dubečská | 14:46 | |
Radošovická | 14:48 | |
Nádraží Strašnice | 14:49 | |
Na Hroudě | 14:50 | |
Strašnická | 14:52 | |
Vozovna Strašnice | 14:53 | |
Vozovna Strašnice | 14:54 | |
Krematorium Strašnice | 14:55 | |
Vinohradské hřbitovy | 14:56 | |
Želivského | 14:57 | |
Mezi Hřbitovy | 14:59 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 15:01 | |
Olšanská | 15:02 | |
Olšanské náměstí | 15:03 | |
Lipanská | 15:04 | |
Husinecká | 15:06 | |
Hlavní nádraží | 15:08 | |
Masarykovo nádraží | 15:10 | |
Náměstí Republiky | 15:12 | |
Dlouhá třída | 15:13 | |
Strossmayerovo náměstí | 15:16 | |
Kamenická | 15:17 | |
Letenské náměstí | 15:18 | |
Korunovační | 15:19 | |
Sparta | 15:20 | |
Hradčanská | 15:22 | |
Vítězné náměstí | 15:25 | |
Lotyšská | 15:27 | |
Zelená | 15:29 | |
Nádraží Podbaba | 15:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost