trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nad Primaskou | 06:24 | |
Strašnická | 06:25 | |
Na Hroudě | 06:27 | |
Nádraží Strašnice | 06:28 | |
Radošovická | 06:29 | |
Dubečská | 06:30 | |
Na Padesátém | 06:31 | |
Zahradní Město | 06:32 | |
Sídliště Zahradní Město | 06:33 | |
Obchodní centrum Hostivař | 06:34 | |
Na Groši | 06:35 | |
Hostivařská | 06:36 | |
Nádraží Hostivař | 06:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost