trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Podbaba | 15:20 | |
Zelená | 15:21 | |
Lotyšská | 15:22 | |
Vítězné náměstí | 15:23 | |
Hradčanská | 15:26 | |
Sparta | 15:28 | |
Letenské náměstí | 15:30 | |
Kamenická | 15:31 | |
Strossmayerovo náměstí | 15:32 | |
Nábřeží Kapitána Jaroše | 15:34 | |
Dlouhá třída | 15:35 | |
Náměstí Republiky | 15:38 | |
Masarykovo nádraží | 15:39 | |
Hlavní nádraží | 15:41 | |
Husinecká | 15:43 | |
Lipanská | 15:45 | |
Olšanské náměstí | 15:46 | |
Olšanská | 15:48 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 15:49 | |
Mezi Hřbitovy | 15:50 | |
Želivského | 15:52 | |
Vinohradské hřbitovy | 15:53 | |
Krematorium Strašnice | 15:54 | |
Vozovna Strašnice | 15:55 | |
Nad Primaskou | 15:57 | |
Strašnická | 15:58 | |
Na Hroudě | 16:00 | |
Nádraží Strašnice | 16:01 | |
Radošovická | 16:02 | |
Dubečská | 16:03 | |
Na Padesátém | 16:04 | |
Zahradní Město | 16:05 | |
Sídliště Zahradní Město | 16:06 | |
Obchodní centrum Hostivař | 16:07 | |
Na Groši | 16:08 | |
Hostivařská | 16:09 | |
Nádraží Hostivař | 16:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost