trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Podbaba | 10:20 | |
Zelená | 10:21 | |
Lotyšská | 10:22 | |
Vítězné náměstí | 10:23 | |
Hradčanská | 10:26 | |
Sparta | 10:28 | |
Letenské náměstí | 10:30 | |
Kamenická | 10:31 | |
Strossmayerovo náměstí | 10:32 | |
Nábřeží Kapitána Jaroše | 10:34 | |
Dlouhá třída | 10:35 | |
Náměstí Republiky | 10:38 | |
Masarykovo nádraží | 10:39 | |
Hlavní nádraží | 10:41 | |
Husinecká | 10:43 | |
Lipanská | 10:45 | |
Olšanské náměstí | 10:46 | |
Olšanská | 10:48 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 10:49 | |
Mezi Hřbitovy | 10:50 | |
Želivského | 10:52 | |
Vinohradské hřbitovy | 10:53 | |
Krematorium Strašnice | 10:54 | |
Vozovna Strašnice | 10:55 | |
Nad Primaskou | 10:57 | |
Strašnická | 10:58 | |
Na Hroudě | 11:00 | |
Nádraží Strašnice | 11:01 | |
Radošovická | 11:02 | |
Dubečská | 11:03 | |
Na Padesátém | 11:04 | |
Zahradní Město | 11:05 | |
Sídliště Zahradní Město | 11:06 | |
Obchodní centrum Hostivař | 11:07 | |
Na Groši | 11:08 | |
Hostivařská | 11:09 | |
Nádraží Hostivař | 11:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost