trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Hostivař | 11:24 | |
Hostivařská | 11:25 | |
Na Groši | 11:26 | |
Obchodní centrum Hostivař | 11:27 | |
Sídliště Zahradní Město | 11:28 | |
Zahradní Město | 11:29 | |
Na Padesátém | 11:30 | |
Dubečská | 11:31 | |
Radošovická | 11:33 | |
Nádraží Strašnice | 11:34 | |
Na Hroudě | 11:35 | |
Strašnická | 11:37 | |
Vozovna Strašnice | 11:38 | |
Vozovna Strašnice | 11:39 | |
Krematorium Strašnice | 11:40 | |
Vinohradské hřbitovy | 11:41 | |
Želivského | 11:42 | |
Mezi Hřbitovy | 11:44 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 11:46 | |
Olšanská | 11:47 | |
Olšanské náměstí | 11:48 | |
Lipanská | 11:49 | |
Husinecká | 11:51 | |
Hlavní nádraží | 11:53 | |
Masarykovo nádraží | 11:55 | |
Náměstí Republiky | 11:57 | |
Dlouhá třída | 11:58 | |
Strossmayerovo náměstí | 12:01 | |
Kamenická | 12:02 | |
Letenské náměstí | 12:03 | |
Korunovační | 12:04 | |
Sparta | 12:05 | |
Hradčanská | 12:07 | |
Vítězné náměstí | 12:10 | |
Lotyšská | 12:12 | |
Zelená | 12:14 | |
Nádraží Podbaba | 12:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost