trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 16:00 | |
Opatov | 16:01 | |
Chodov | 16:03 | |
Roztyly | 16:05 | |
Kačerov | 16:07 | |
Budějovická | 16:09 | |
Pankrác | 16:11 | |
Pražského povstání | 16:12 | |
Vyšehrad | 16:14 | |
I. P. Pavlova | 16:16 | |
Muzeum - C | 16:18 | |
Hlavní nádraží | 16:19 | |
Florenc - C | 16:21 | |
Vltavská | 16:23 | |
Nádraží Holešovice | 16:24 | |
Kobylisy | 16:27 | |
Ládví | 16:29 | |
Střížkov | 16:31 | |
Prosek | 16:33 | |
Letňany | 16:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost