trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská tržnice | 22:31 | |
Vltavská | 22:33 | |
Strossmayerovo náměstí | 22:34 | |
Kamenická | 22:35 | |
Letenské náměstí | 22:36 | |
Korunovační | 22:37 | |
Sparta | 22:38 | |
Hradčanská | 22:40 | |
Prašný most | 22:42 | |
Vozovna Střešovice | 22:43 | |
Hládkov | 22:44 | |
Malovanka | 22:46 | |
Marjánka | 22:47 | |
Drinopol | 22:48 | |
U Kaštanu | 22:49 | |
Břevnovský klášter | 22:50 | |
Říčanova | 22:51 | |
Vypich | 22:52 | |
Obora Hvězda | 22:53 | |
Malý Břevnov | 22:54 | |
Bílá Hora | 23:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost