trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská tržnice | 14:11 | |
Vltavská | 14:13 | |
Strossmayerovo náměstí | 14:14 | |
Kamenická | 14:15 | |
Letenské náměstí | 14:16 | |
Korunovační | 14:17 | |
Sparta | 14:18 | |
Hradčanská | 14:20 | |
Prašný most | 14:22 | |
Vozovna Střešovice | 14:24 | |
Hládkov | 14:26 | |
Malovanka | 14:28 | |
Marjánka | 14:29 | |
Drinopol | 14:30 | |
U Kaštanu | 14:31 | |
Břevnovský klášter | 14:32 | |
Říčanova | 14:33 | |
Vypich | 14:34 | |
Obora Hvězda | 14:35 | |
Malý Břevnov | 14:36 | |
Bílá Hora | 15:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost