trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 13:27 | |
Malý Břevnov | 13:28 | |
Obora Hvězda | 13:29 | |
Vypich | 13:31 | |
Říčanova | 13:32 | |
Břevnovský klášter | 13:33 | |
U Kaštanu | 13:34 | |
Drinopol | 13:35 | |
Marjánka | 13:36 | |
Malovanka | 13:38 | |
Hládkov | 13:40 | |
Vozovna Střešovice | 13:41 | |
Prašný most | 13:43 | |
Hradčanská | 13:45 | |
Sparta | 13:47 | |
Letenské náměstí | 13:49 | |
Kamenická | 13:50 | |
Strossmayerovo náměstí | 13:51 | |
Vltavská | 13:53 | |
Pražská tržnice | 14:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost