trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 11:42 | |
Malý Břevnov | 11:43 | |
Obora Hvězda | 11:44 | |
Vypich | 11:46 | |
Říčanova | 11:47 | |
Břevnovský klášter | 11:48 | |
U Kaštanu | 11:49 | |
Drinopol | 11:50 | |
Marjánka | 11:51 | |
Malovanka | 11:53 | |
Hládkov | 11:55 | |
Vozovna Střešovice | 11:56 | |
Prašný most | 11:58 | |
Hradčanská | 12:00 | |
Sparta | 12:02 | |
Letenské náměstí | 12:04 | |
Kamenická | 12:05 | |
Strossmayerovo náměstí | 12:06 | |
Vltavská | 12:08 | |
Pražská tržnice | 12:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost