trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zvonařka | 18:41 | |
Bruselská | 18:42 | |
I. P. Pavlova | 18:43 | |
Štěpánská | 18:45 | |
Karlovo náměstí | 18:46 | |
Novoměstská radnice | 18:47 | |
Národní třída | 18:49 | |
Národní divadlo | 18:50 | |
Újezd | 18:52 | |
Hellichova | 18:53 | |
Malostranské náměstí | 18:55 | |
Malostranská | 18:58 | |
Královský letohrádek | 19:02 | |
Pražský hrad | 19:03 | |
Brusnice | 19:05 | |
Pohořelec | 19:06 | |
Malovanka | 19:09 | |
Královka | 19:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost