trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Královka | 18:06 | |
Malovanka | 18:07 | |
Myslbekova | 18:09 | |
Brusnice | 18:10 | |
Pražský hrad | 18:11 | |
Královský letohrádek | 18:12 | |
Malostranská | 18:16 | |
Malostranské náměstí | 18:18 | |
Hellichova | 18:19 | |
Újezd | 18:21 | |
Národní divadlo | 18:23 | |
Národní třída | 18:25 | |
Karlovo náměstí | 18:27 | |
Štěpánská | 18:29 | |
I. P. Pavlova | 18:31 | |
Bruselská | 18:32 | |
Zvonařka | 18:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost