trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 05:54 | |
Prosek | 05:56 | |
Střížkov | 05:58 | |
Ládví | 06:00 | |
Kobylisy | 06:02 | |
Nádraží Holešovice | 06:05 | |
Vltavská | 06:07 | |
Florenc - C | 06:09 | |
Hlavní nádraží | 06:11 | |
Muzeum - C | 06:12 | |
I. P. Pavlova | 06:14 | |
Vyšehrad | 06:16 | |
Pražského povstání | 06:17 | |
Pankrác | 06:19 | |
Budějovická | 06:20 | |
Kačerov | 06:22 | |
Roztyly | 06:24 | |
Chodov | 06:26 | |
Opatov | 06:28 | |
Háje | 06:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost