trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ústřední dílny DP | 07:50 | |
Na Homoli | 07:51 | |
Malešická továrna | 07:52 | |
Depo Hostivař | 07:53 | |
Černokostelecká | 07:54 | |
Nové Strašnice | 07:55 | |
Zborov - Strašnické divadlo | 07:56 | |
Solidarita | 07:57 | |
Vozovna Strašnice | 07:58 | |
Krematorium Strašnice | 07:59 | |
Vinohradské hřbitovy | 08:00 | |
Želivského | 08:01 | |
Želivského | 08:02 | |
Olšanské hřbitovy | 08:03 | |
Flora | 08:04 | |
Orionka | 08:06 | |
Perunova | 08:07 | |
Vinohradská vodárna | 08:08 | |
Šumavská | 08:09 | |
Náměstí Míru | 08:11 | |
I. P. Pavlova | 08:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost