trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zvonařka | 18:26 | |
Bruselská | 18:27 | |
I. P. Pavlova | 18:28 | |
Štěpánská | 18:30 | |
Karlovo náměstí | 18:31 | |
Novoměstská radnice | 18:32 | |
Národní třída | 18:34 | |
Národní divadlo | 18:35 | |
Újezd | 18:37 | |
Hellichova | 18:38 | |
Malostranské náměstí | 18:40 | |
Malostranská | 18:43 | |
Královský letohrádek | 18:47 | |
Pražský hrad | 18:48 | |
Brusnice | 18:50 | |
Pohořelec | 18:51 | |
Malovanka | 18:54 | |
Královka | 19:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost