trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zvonařka | 16:56 | |
Bruselská | 16:57 | |
I. P. Pavlova | 16:58 | |
Štěpánská | 17:00 | |
Karlovo náměstí | 17:01 | |
Novoměstská radnice | 17:02 | |
Národní třída | 17:04 | |
Národní divadlo | 17:05 | |
Újezd | 17:07 | |
Hellichova | 17:08 | |
Malostranské náměstí | 17:10 | |
Malostranská | 17:13 | |
Královský letohrádek | 17:17 | |
Pražský hrad | 17:18 | |
Brusnice | 17:20 | |
Pohořelec | 17:21 | |
Malovanka | 17:24 | |
Královka | 17:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost